"Ніж для Фрау Мюллер" в Sullivan Room

Я не завжди можу зрозуміти стратегію виконання моїх бажань. Коли я щось дуже хочу, то є 2 простих вирішення: це або трапляється, або ж ні. І будь-який варіант мене влаштовую, бо давно навчилася не засмучуватися.
Про концерт гурту «Ніж для Фрау Мюллер», я звісно чула, але вхід дорогий, і я навіть не шукала можливостей туди потрапити. І ось, у фб мені написала PR директор Sullivan Room і запропонувала сходити на цей дитячий кайф. Класно!Звісно, ще будучи підлітком, я обожнювала композицію « Лучшая девушка в СССР», цього разу на концерті ця пісня була і веселила мене.

 А ще було дуже багато гарного відео і позитивних треків.


    особливо тішив відео ряд з оголеними жінками в стилі ретро


Інтервю з Олегом Костровим перед виступом в клубі Sullivan Room з програмою «Діаманти із тюбику. Хіти Ніж для Фрау Мюллер». За інтерв’ю подяка Каті Гагариній!

-          Олег, що вас надихнуло видавити ці «діаманти з тюбику» і виступати зі старими треками «Ніж для Фрау Мюллер»?
-          Я відновив проект і програму «Ножів», додав туди чогось новенького, нових композицій в такому ж стилі. І тому що ні ніхто такої музики не робив і не робить зараз.
-          Це потреба слухачів, прохання прихильників чи ваше бажання?
-          Це моє особисте бажання, мені дуже подобається цей стан, і програма подобається, рідко коли почуєш таку веселу, життєрадісну і безтурботну музику.
-          Окрім діамантів від «Ножів» будуте грати щось своє?
-          Звісно, буде багато нових шалених речей. Я дуже багато написав музики в такому стилі!
-          Які ще проекти ви готуєте найближчим часом?
-          Я зараз відновлюю свій проект «Supersonic Future», там також багато хітів і усім відомих композицій, знайшов навіть нову співачку, француженку Марію, яка співає з дуже гарним акцентом. Також ми зняли новий кліп на одну із композицій, який будемо презентувати під час сьогоднішнього концерту.

Немає коментарів :

Дописати коментар