Бекстейдж зйомок колекції Ясі Хоменко


Перед початком показів в Києві, багато дизайнерів надто сильно активізуються: дошиття колекцій чи зйомка лук буків, - саме на останнє дійство я потрапила нещодавно. В дуже симпатичному дворику біля Золотих Воріт фотографувала свій одяг Яся Хоменко – молода і дуже перспективна дизайнерка одягу.
З Ясьою я познайомилася на показах в Одесі, клеїла скоч на взуття на бекстейджі. Ще тоді мені страшенно сподобався її одяг, весь таких приємних і ніжних кольорів, з дуже дівчачими елементами: бантиками, рюшами, відкритими плечими.  Моделі в одязі Ясі виглядають досить стримано і одночасно по-дитячому. А ще ця її ідея перешиття старого одягу, - для мене це найцікавіше – дизайнерка використала все, що по траплялося під руки, старі сукні, штани і навіть рушники.
Яся Хоменко завжди дуже мило позує!фотографом була Настя Воробйовазйомка, - процес довгий та нудний, тому ми постійно веселилися і позували

Яся також виступала в ролі помічника фотографа

а ось відео з хлопцем моделлю, який нас розважав під час зйомки. за 2 години у нього з'явилося 3 імені - Влад, Джонс і Женя. яке є справжнім, - я навіть не здогадуюся.


а ось так закінчилися зйомки. Влад, Джонс чи Женя - роздягнувся і почав позувати.

2 коментарі :

  1. Мне тоже нравятся нежные девичьи образы. И приятно, что девушки захотели снова стать девушками)

    ВідповістиВидалити