Beintrend Fashion School. Данило ГрачовДруга моя лекція в рамках Beintrend Fashion School залишила по собі дуже неоднозначну реакцію, скоріше в голові виникло логічне запитання „ що це, точніше, хто він?”. Лектором виступав Данило Грачов, ведучий програми „Богиня шопінгу” та інших подібних проектів.
Пам’ятаю, що декілька років тому бачила Грачова в образі травесті діви із заклеїними чорними скочом бровими в колуарах UFW, тоді його персонаж викликав логічну асоціацію з Катьою Осадчою.


І ось майстер критики та госторого слова вирішив розповісти про етику і як правильно потрібно  донести оточуючим про своє невподобання образу конкретної зірки чи працівника телебачення або ж іншої схожої медійної персони.


Все це з найшлахетнішою метою – навчити звичайну дівчину правильно та зі смаком вдягатися та не створювати собі кумиру з Оксани Марченко.


Було багато розмов про Камалію???!!! Хто ця зірка? Та про Оксі__+_+_+!_+_+


Коли почалася практична частина і Грачов запропонував вигадати „влучні” фрази щодо образів місцевих та зарубіжних зірок місцевого бомонду, я покинула залу.
Єдиний корисний момент, - варто читати класику! Чим я зараз і займаюся, навіть бібліотеку відвідала сьогодні.
Буду сподіватися, що наступні лекції будуть інформативнішими ти дійсно принесуть мені користь.

2 коментарі :

  1. не дуже приємно читати текст з претензіями на сакральні знання, і разом з тим, з помилками :)

    ВідповістиВидалити
  2. про сакральні знання не зрозуміла.
    а помилки ніби виправила.

    ВідповістиВидалити