backstage La Maison du Couturier

Мій вчорашній день схожий на сон, і зовсім не тому, що була казка. Я періодично засипала на підлозі, біля подіуму, в кафе. Проспавши декілька годин я мала дуже важливу зустріч з татом, який сказав: « вся ця твоя мода – якась нісенітниця, а от гречку готувати важливіше!» тому зараз я дійсно в роздумах.

Прийшовши в «олімпійський» я потрапила на репетицію Ламберто Петрі.  Дизайнер представляє вже 3 колекцію в рамках Тижня моди і цього разу мені дуже сподобався одяг, але про це я напишу пізніше. Бо найцікавіше для мене відбувається на бекстейджі: симпатичні моделі, не дуже симпатичні фотографи, а ще можливість першою побачити колекцію.


на репетиції Ламберто був дуже серйозним, особливо це видно на фотографії

колекція весна літо 2012

у всіх моделей були дуже гарні та виділені очі, а от губи взагалі без помади

зустріла свого друга візажиста МаркаЮля - просто класна і завжди дуже веселадуже часто моделі просто чекають чекають чекаютьАндреа - баєр Spiga 2 виступав стилістом на показі Ламберто ПетріМаша - головна персона на бекстейджі - завжди дуже ділова і зайнята


чим тільки моделі не займаються на бекстейджі. ось ця дівчина фарбувала нігті у яскраво помаранчевий колір
останні інструкції від дизайнера

    всі готові до шоу

моделі і дівчина-карлик

потім був сам показ, величезна кількість людей, з якими я спілкувалася, незрозумілі дівчата, що потребували моєї уваги, інтерв'ю зі мною. і участь в лекції Івана Родіка.2 коментарі :

  1. Отличные фотки. на фото №6 молодой человек смотрит на модель крайне тяжёлым взглядом.)))

    ВідповістиВидалити
  2. Умка, на backstage не пригодный для фото свет
    проверено два дня подряд - тени под глазами, цветовые неровности

    а вот атмосфера, там ДА!

    ВідповістиВидалити